1
М:1, 4, 6, 9, 13, 15, 16, 17, 17/б/, 18, 20, 22, 23, 25а, 26, 27, 30, 32, 35, 46, тр2, 50, 56б, Налайх, Шаргаморьт, Хужирбулан, Гачуурт, Санзай, Жигжид Баянбулаг, Гоодой/31 чиглэлийн 256 автобус/
Олимпийн гудамж, Энхтайваны гүүрээр явж "Төв цэнгэлдэх хүрээлэн" орно.
Бүгд
31 чиглэлийн 256 автобус Төв цэнгэлдэхэд орж,
М:3, 7, 8, 11, 12, 14б, 19/а/, 19/б/,
33, 38, 43, 45, 51, 54, 55, Т3, Т6 -17 чиглэлийн 135 автобус "120 мянгат" –ын зогсоолд очно.
0 comments:
Post a Comment